Для дітей, які отримали психологічні травми під час обстрілів російською армією мирного населення України, благодійний фонд “Піклуємося” разом з психологами проводить реабілітацію дітей та молоді в басейні Будівельної академії.
БФ “Піклуємося” організував заняття в басейні для дітей, які переселилися до Дніпра із зони бойових дій, де зараз відбуваються запеклі бої.
Леонід Блюменфельд, засновник БФ “Піклуємося”: “Ми домовилися з керівництвом будівельної академії, що спільно допоможемо дітям із сімей біженців оздоровитися у басейні академії. Заняття плаванням – це гарна фізична та психологічна реабілітація для дітей, які пережили жахи війни. Незважаючи на те, що вже минуло кілька місяців з того моменту, як діти приїхали до Дніпра, багато хто з них під час грози навіть боїться підходити до вікон. Вони просто падають на підлогу, щоб сховатися від обстрілів. Тому для роботи з дітьми ми також підключатимемо і психологів”.
Наразі басейн відвідують 30 дітей. Найближчим часом керівництво фонду планує домовитися про збільшення кількості доріжок та тренерів із плавання. Таким чином басейн зможе відвідувати більша кількість дітей.
На даний момент БФ “Піклуємося” патронує понад 1500 біженців, серед яких 180 дітей.
 Продовжуємо піклуватися!
Благодійний фонд “Піклуємося” знов отримав гуманітарну допомогу для вимушених переселенців у Дніпрі. Цього разу вона надійшла від Церкви Християн Віри Євангельської П’ятидесятників з Румунії. До України допомогу від  румунської церковної громади передав пастор Сергій Чорний. А далі, до Дніпра, вона надійшла завдяки Сергію Ворнику, пастору Церкви Християн Віри Євангельської П’ятидесятників з села Дяківці.
Допомога призначена для сімей, які переселилися до Дніпра з тимчасово окупованих територій, а також із зони бойових дій, де зараз точаться запеклі бої.
 Представники церковної громади передали українцям продукти, дитяче харчування та підгузки, засоби особистої гігієни для дорослих та дітей.  А також жарознижувальні препарати та інші необхідні медикаменти.
 “Ми розуміємо, що багато продуктів не буває, тому намагаємося кожній сім’ї, яка до нас звернулася, видати максимальну кількість продуктів. Під час війни у людей часто включається так званий “синдром запасу”, коли людина переживає про те, що завтра вона не буде мати чого їсти. Ми з розумінням ставимося до такого прояву і намагаємось всіляко допомогти таким людям відчути себе хоч трохи захищеними і в безпеці” – розповідає Леонід Блюменфельд, засновник  благодійного фонду “Піклуємося”.
 Нагадаємо, що з початку війни БФ “Піклуємося” надав гуманітарну допомогу більш ніж 400 сім’ям, які змушені були тікати від війни до Дніпра.
Дитячий день! Видавали для малечі харчування та памперси

—————-

Дякуємо асоціації UkraineAuMans (Україна в Ле Мані, Франція), усим волонтерам та усим французам, які зібрали та надіслали нам гуманітарну допомогу!